Czym są kotwy ogrodowe?

Kotwy ogrodowe stanowią podstawę słupa, na którym umieszcza się konstrukcję, na przykład altany, płotu, urządzenia do ogrodu, a nawet donic do pergoli. Bez kotew nie zaczniesz prac montażowych. Są fundamentem utrzymującym w stabilnej pozycji konstrukcję, dlatego ich wybór jest bardzo ważny. W sklepie internetowym Tribecco znajdziesz różnego rodzaju kotwy, na przykład palisadowe i kantowe, ale również kotwy uniwersalne w kształcie litery L. Warto decydować się na uniwersalny wspornik, ponieważ idealnie stabilizuje lekkie, drewniane konstrukcje. Artykuły cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów sklepu. Więcej na temat zastosowania artykułów znajdziesz tutaj kotwy ogrodowe

Tribecco – polski producent metalowych elementów do ogrodu

Tribecco to polska firma, która prężnie działa na rodzimym rynku już trzydzieści lat. A od trzech lat rozwija się w sektorze online. W swoich szeregach zatrudnia siedemdziesięciu pracowników odpowiedzialnych za różne etapy produkcji, dystrybucji i promocji artykułów. W portfolio sklepu znajdziesz nie tylko kotwy ogrodowe. Największą popularnością cieszą się huśtawki dla dzieci, bujaki ogrodowe oraz urządzenia do aktywności fizycznej dla osób z niepełnosprawnościami. Warto dodać, że misją Tribecco jest stworzenie warunków do uprawiania aktywności fizycznej dla każdego bez względu na wiek i trudności. Sport przyczynia się do uwalniania hormonów szczęścia i tym samym poprawia nastrój oraz ogólną kondycję psychofizyczną. Tribecco oprócz sprzedaży detalicznej oferuje również współpracę na zasadach B2.

Urządzenia na place zabaw

Urządzenia na place zabaw zanim na nie dotrą, przechodzą szereg testów. Każdy produkt musi spełniać normy bezpieczeństwa. Urządzenia, takie jak huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie czy pająki nie tylko umilają dzieciom czas spędzany na świeżym powietrzu, ale mają przede wszystkim zachęcać do rozwoju ruchowego. Rozwijają wyobraźnię oraz pomagają przekraczać granice. Uczą odwagi i logicznego myślenia.