O mnie

Jeśli jesteś na mojej stronie to może znaczyć, że poszukujesz pomocy, że masz dość, jest Ci trudno i ciężko i chcesz z kimś porozmawiać, kto Cię zrozumie. 

Uważam, że to co nam się przytrafia jest tym czego potrzebujemy. Często nie potrafimy zrozumieć, że „trudne”sytuacje są paradoksalnie szansą dla naszego rozwoju, by lepiej zrozumieć nas samych i móc coś zmienić w naszym życiu. Czasami potrzebujemy osoby, przy której będziemy mogli  się otworzyć, przeżyć trudne emocje. Poznać siebie na głębszym poziomie, zrozumieć swoje zachowanie, emocje i lęki.

Psychologia i rozwój człowieka jest moją pasją. Ukończyłam Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie pogłębiam. Uczęszczam na szkolenia i kursy, czytam fachową literaturę. Tylko za pomocą swojego rozwoju mogę pomóc w Twoim. Ukończyłam również specjalność doradztwo zawodowe w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obszar związany z pracą jest ważny w naszym życiu. To w  niej spędzamy połowę naszego życia. Dobrze dobrana przynosi szczęście i satysfakcje, to czego pragniemy.

Zatem jeśli szukasz psychologa to zapraszam serdecznie Aneta Nowak.